Kraków

Kraków-Podgórze, ul. Edwarda Warchałowskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
450 000 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Powierzchnia działki
7,65 A
Ukształtowanie działki
Płaska
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ogrodzenie
Częściowe

Opis nieruchomości

Do sprzedaży ładna działka budowlano - rolna o łącznej pow. 7.65 ar, zlokalizowana w południowej części Krakowa - Sidzinie.

Część budowlana działki to pow. 5.25 ar a pozostały obszar to tereny rolne.

Działka znajduje się pośród innej, istniejącej już zabudowy jednorodzinnej w przyjemnym miejscu z towarzyszącą w bezpośrednim sąsiedztwie zielenią.
Usytuowanie części budowlanej względem otaczających terenów rolnych jest o tyle korzystne, że sąsiadująca z działką spora, niezabudowana przestrzeń nie może być zasłonięta.
Wjazd na działkę jest od północy, co pozwala na łatwe posadowienie domu z ekspozycją południową.

Teren budowlany ma kształt klasycznego prostokąta o przybliżonych wymiarach: 19.3 m szer. x 27.5 m dł.
Działka jest płaska i przylega bezpośrednio do gminnej drogi asfaltowej.

Media: kanalizacja miejska w działce, woda w drodze przylegającej do działki, prąd przy działce, gaz na sąsiedniej działce - właściciel posiada notarialną zgodę na przyłącz od sąsiada.

Teren budowlany działki jest objęty aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego "SIDZINA - PÓŁNOC" pod symbolem MN3 - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z możliwością realizacji tej zabudowy w postaci budynków wolnostojących lub bliźniaczych. Jako przeznaczenie uzupełniające dopuszcza się lokalizację zabudowy usługowej oraz usługi wbudowane w budynki mieszkalne. Zakaz realizacji zabudowy w układzie szeregowym.

Wskaźnik dopuszczalnej powierzchni zabudowy terenu inwestycji nie może przekroczyć 30%.
Udział powierzchni biologicznie czynnej nie może być niższy niż 70% powierzchni terenu inwestycji.
Wysokość nowo realizowanych i rozbudowywanych budynków mieszkalnych nie może przekraczać 11 m a wysokość budynków pozostałych nie może przekraczać 6 m.
Stosowanie dachów dwu - lub wielospadowych, z kalenicą na osi budynku i symetrycznych spadkach połaci dachowych o jednolitym kącie nachylenia wynoszącym 40º z tolerancją do 5º, z dopuszczeniem tarasów na części budynków oraz z dopuszczeniem dachów płaskich w małych budynkach gospodarczych o powierzchni zabudowy nie większej niż 25 m2.

Położenie działki w Sidzinie jest sporym atutem, ponieważ jest to dzielnica na przedmieściach Krakowa, która oferuje swoim mieszkańcom bardzo dobrze rozwiniętą, szeroko rozumianą infrastrukturę, tj. :

- szkoła podstawowa nr 133 - 15 min. pieszo
- przedszkole - 15 min. pieszo
- przystanek szybkiej kolei aglomeracyjnej - 15 min. pieszo
- Centrum Sportu i Kultury "Sidzina" - 15 min. pieszo - kompleks boisk, plac zabaw, tereny rekreacyjne, różnorodne zajęcia dodatkowe dla młodszych i starszych
- przystanki autobusowe MPK - 5 min. pieszo
- sklepy spożywcze - 7 min. pieszo

Bardzo dobry i szybki dojazd do centrum Skawiny (7 min. autem), do obwodnicy A4 (węzeł Skotnicki), Ruczaju i samego centrum Krakowa.

Zapraszam do kontaktu w celu prezentacji działki oraz uzyskania wszelkich informacji.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Fitnes, Przychodnia lekarska, Sklep, Apteka, Kościół, Hala sportowa, Plac zabaw, Park, Las, Przedszkole, Szkoła, Restauracja, Kort tenisowy, Basen, Bank
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Lotnisko, Autostrada, Kolejka podmiejska, Autobus

Mapa

Kontakt

Radosław Szoja

Radosław Szoja

Doradca ds. sprzedaży nieruchomości

Telefon:
+48 516 355 990
E-mail:
radek@drhn.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Dr House Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą przy Dr Jana Piltza 21/1, 30-392 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@drhn.pl… czytaj więcej